Wysoka jakość potwierdzona wieloma certyfikatami, szeroki wachlarz usług i produktów, ciągły rozwój linii produkcyjnych oraz inwestowanie w nowe technologie sprawia, że nasza firma zyskuje uznanie w oczach coraz większego grona globalnych odbiorców. Sprawdź naszą ofertę.
Opakowania odgrywają coraz większą rolę w życiu codziennym. Na nasze decyzje zakupowe wpływają wielokolorowe i coraz bardziej atrakcyjne opakowania produktów. Atrakcyjność opakowań to jedno, natomiast drugim ważnym elementem jest jego funkcjonalność.
więcejTo jedyna technologia na świecie, która została stworzona celem ochrony człowieka przed negatywnymi skutkami działania pola elektromagnetycznego, zarówno w środowisku domowym jak i w przemyśle, wykorzystująca jako źródło ekranowania cząsteczki wody.
więcejOpakowania medyczne odgrywają ważną rolę w procesie wytwarzania wyrobów medycznych – to od ich jakości wykonania zależy bezpieczeństwo przeprowadzenia poprawnej procedury medycznej.
więcejNaszym celem jest dostarczenie kompleksowej oferty dla klienta, mając na uwadze bezpieczeństwo i odpowiedzialność za jakość produktów i usług świadczonych w ramach biznesu medycznego.
więcejPlastica Sp. z o.o. jest najnowocześniejszym producentem wyrobów higienicznych dla dzieci pod marką Happy i wyrobów dla osób cierpiących na problemy inkontynentne pod marką Seni.
więcejZastosowanie folii i laminatów paroprzepuszczalnych w wyrobach higienicznych spowodowało nową jakość w trosce o klienta. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszego zespołu i inwestycjom w najnowocześniejszy park maszynowy stworzyliśmy unikatową ofertę.
więcejSalveguarda to wysokiej jakości nowoczesne laminaty zaprojektowane z myślą o odzieży ochronnej jednorazowego użytku stosowanej w przemyśle farmaceutycznym, medycznym, chemicznym, rolnym, spożywczym, elektronicznym.
więcejSzukasz pracy? Interesuje Cię stabilny pracodawca? A może chcesz się rozwijać zawodowo? Sprawdź aktualne oferty pracy i dołącz do naszego zespołu.
więcej
Niewiele jest spraw, co do których Polacy są zgodni. Jedną z nich jest fatalny publiczny wizerunek tworzyw sztucznych. Przemysł tworzyw stał się dyżurnym „chłopcem do bicia” w Polsce i UE, jest obwiniany za wszelkie błędy i wypaczenia naszej cywilizacji. Czas na podjęcie działań, które w rozsądnej perspektywie pozwolą zmienić negatywne społeczne nastawienie wobec tworzyw.
Przede wszystkim najwyższy czas na wyrugowanie z przestrzeni publicznej koszmarka językowego „tworzywa sztuczne”. Ten termin natychmiast odrzuca każdego normalnego człowieka, jego ocieplenie i zmiana wizerunku na pozytywny wydaje się niemożliwa, albowiem nic co „sztuczne” nie może być przyjazne człowiekowi. Dlatego proponujemy zastąpienie koszmarka językowego terminem „tworzywa polimerowe”, a szerzej POLIMERY. Nazwa POLIMERY oddaje istotę rzeczy i nie jest obciążona negatywnymi asocjacjami i skojarzeniami wytworzonymi wokół koszmarka językowego. Jest nawet sympatyczna i, jak widać po logo akcji, da się za jej pomocą komunikować treści mające odzwierciedlenie w rzeczywistości.
Pamiętajmy, że jak mówi Pismo, na początku było Słowo. Język ma kluczowe znaczeniu w międzyludzkiej komunikacji i tworzeniu korzystnego lub negatywnego wizerunku. Krótko mówiąc: język tworzy rzeczywistość.
Celem akcji jest rozpropagowanie terminu POLIMERY, który w niedalekiej przyszłości powinien zastąpić koszmarek językowy. Przemysł polimerowy musi się zacząć w końcu bronić. Polimery są niezbywalnym elementem naszej cywilizacji i tylko od człowieka, od nas samych zależy, jak będą nam służyć.
Wprowadzenie terminu POLIMERY do dyskursu publicznego pozwoli rozpocząć wiele pozytywnych działań wizerunkowych we współpracy z mediami i organizacjami społecznymi.
Zmiana wizerunku branży powinna ożywczo wpłynąć na sam biznes. Zejście z linii strzału ekologów, mediów, polityków, innych grup opiniotwórczych, powinno przynieść mierzalne biznesowe efekty. Taki stan rzeczy na pewno zostanie zauważony przez inwestorów zagranicznych. Wreszcie, może to być sygnał do konsolidacji przemysłu polimerowego, co zaowocuje wzrostem siły i znaczenia tej branży w całej gospodarce.